Главная Украинские Favbet Лига Роман Санжар: "Важливо, що наше спілкування і стосунки з "Карпатами" не припиняються"
^

Роман Санжар: "Важливо, що наше спілкування і стосунки з "Карпатами" не припиняються"

1353
Роман Санжар: "Важливо, що наше спілкування і стосунки з "Карпатами" не припиняються"
Фото - Михаил Козелко, FootBoom

Роман Санжар - про розставання з "Карпатами".

- Прикро, що нам не вдалося втілити задумане у життя. Цей рік виявився особливо складним для "Карпат", хоча зараз я не хотів би акцентувати увагу на негативі. Передусім хочу побажати львівському клубу успіхів, розвитку і нових перемог. Вболівальники "Карпат" заслужили на те, щоб в подальшому їхня улюблена команда дарувала їм приємні миттєвості, адже останнім часом вони пережили чимало складних моментів.

Про вірність та відданість львівських вболівальників знаю не з чужих слів. Як би не було складно команді, фанати завжди були поруч. Часто саме підтримка цих людей дарувала нам надію і віру в себе. Де б ми не грали, у Маріуполі чи в Луцьку, "Карпати" ніколи не залишалися без підтримки. Це основа клубу, його гордість і опора. Приємно було відчувати себе частинкою зелено-білої сім’ї.

За час роботи у Львові я зустрів багато чудових людей. Футболісти та адміністративний персонал завжди були єдиним цілим. Коли згадуватиму у майбутньому цей етап кар’єри, то пам’ятатиму про їхній професіоналізм і порядність. Важливо, що наше спілкування і стосунки не припиняються. Також сподіваюся, що зустрінуся з "Карпатами". У житті всяке трапляється, тому не виключатиму жодних варіантів.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения